PRO KINA

 

Milý kinaři,
toto je šance, jak tvému kinu zajistit slávu a mediální pozornost, a tvým divákům mimořádný zážitek! Přihlas své kino do soutěžení o slavnostní předpremiéru filmu cestovatele Dana Přibáně Trabantem tam a zase zpátky, snímku, který navazuje na úspěch fenoménu výprav „žlutého cirkusu“ kolem světa. Předcházející snímek Trabantem až na konec světa vidělo v českých kinech přes 73 000 diváků. Vydejte se společně se žlutými trabanty jako první z Indie zpátky domů! Soutěž je otevřena všem mimopražským kinům s výjimkou multikin. Film vstoupí do kin v dubnu 2019.

Na speciální webové stránce www.vyhrajpremieru.cz probíhá divácké hlasování a boj o to, ve kterém městě a kině proběhne 4. dubna 2019 první uvedení filmu v ČR. Máš-li o zapojení do soutěže zájem, napiš na e-mail kristina@aerofilms.cz a zapracuj na tom, aby se co nejvíce lidí za tvé kino postavilo, a výhra je tvá! Ve speciální kategorii se také soutěží o největší počet získaných hlasů přepočítaných na počet obyvatel příslušného města, kde se kino nachází.

Pro usnadnění tvé práce máme připraveny speciální spoty, plakát, slide a bannery. Jistě bude i pro tebe zajímavé sledovat, kolik věrných diváků si bude přát prožít slavnostní předpremiéru filmu Trabantem tam a zase zpátky právě ve tvém kině.

 

Kina s absolutně největším počtem hlasů získávají.

1. místo:

 • Slavnostní předpremiéra filmu (4. dubna 2019) za účasti delegace tvůrců a hrdinů expedice s červeným kobercem a rautem. Náklady na předpremiéru včetně rautu jsou hrazeny distribuční společností Aerofilms.
 • O 10% nižší odvod všech filmů distribuovaných společností Aerofilms po dobu jednoho roku od premiéry filmu Trabantem tam a zase zpátky (např. odvod 40% místo standardních 50%)

2. až 5. místo:

 • O 20% nižší odvod při prvních třech projekcích filmu Trabantem tam a zase zpátky (např. odvod 30% místo 50%)
 • Sadu DVD Aerofilms

 

Kina s největším počtem získaných hlasů v přepočtu na počet obyvatel daného města získávají:

1. místo:

 • O 25% nižší odvod při uvedení maratónu 3 filmů Trabantem (Až na konec světa, Do posledního dechu, Tam a zase zpátky – odvod 25% místo 50%) 
 • O 20% nižší odvod při dalších dvou uvedeních filmu Trabantem tam a zase zpátky (odvod 30% místo 50%) 
 • 5x plakát podepsaný Danem Přibáně
 • Sadu DVD Aerofilms

2. a 3. místo:

 • O 20% nižší odvod při prvních třech uvedeních filmu Trabantem tam a zase zpátky (odvod 30% místo 50%)
 • 5x plakát podepsaný Danem Přibáněm
 • Sadu DVD Aerofilms

Top kina

Hledej kino

Aktuality

11.12.2018 Spouštíme hlasování!

Ve středu 12. prosince spouštíme nové hlasování o slavnostní premiéru. Tentokrát je ve hře nový film Dana Přibáně Trabantem tam a zase zpátky. Hlasujte a pomozte svému kinu získat slávu a pozornost celé země! Soutěž je otevřena pro všechna mimopražská kina s výjimkou multiplexů.

>> Starší aktuality

 
 
vytvořilo Anawe